Jak uzyskać kredyt?

Jak uzyskać kredyt?
Aby uzyskać kredyt w banku, zazwyczaj należy spełniać kilka podstawowych warunków.

Po pierwsze musimy posiadać stały dochód, który najczęściej powinien być na wymaganym przez bank poziomie. Kolejno warto dysponować zabezpieczeniami w postaci np. mieszkaniem czy żyrantów, którzy w razie naszych problemów z płynnością finansową, będą w stanie spłacać nasz dług. Jednakże podstawowym warunkiem, który powinien spełnić każdy klient, chcący wziąć kredyt w banku jest pozytywna historia w BIK. Dlaczego jest ona taka ważna? Potwierdza bowiem naszą wiarygodność, jako potencjalnego kredytobiorcy. Jeżeli ze spełnieniem tych warunków będziemy mieli problem, to najlepszym wyjściem może się okazać opcja skorzystania z usług pozabankowej instytucji finansowej. Kredyty przez nie oferowane można dostać praktycznie bez żadnych zaświadczeń, zazwyczaj zaś zaciągane są na podstawie jedynie dowodu osobistego, przedkładanego przez konsumenta doradcy finansowemu do wglądu. Jest to opcja bardziej dostępna, jednakże jednocześnie wyraźnie mniej opłacalna dla kredytobiorcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

33 004 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Konto dla firmy Meritum Bank

No i mamy nowość. Konto bankowe dla firm Meritum Waluty tzw. Pakiet Jak wiemy banki dla firm mają oferty kont bankowych, ale też każą sobie płacić za obsługę tych kont.

Zamknij