kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank

Czemu kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbankank?
Czasami tak bywa, że w pewnym momencie brakuje nam środków finansowych. Często też jest tak, że gdy ich nie mamy, psuje nam się telewizor, pralka, lodówka itd. I co wtedy zrobić? Oczywiście wziąć kredyt gotówkowy, bo w dzisiejszych czasach na sąsiadów czy znajomych raczej nie możemy liczyć.

Dzisiaj przedstawiam ofertę bankową Raiffeisen Polbank
Ale czemu o nim piszę?
Otóż ma parę fajnych udogodnień. Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank oferuje oprocentowanie kredytu uzależnione od kwoty kredytu oraz okresu, w jakim Klient zdecyduje się spłacić zaciągnięte zobowiązanie. A okres spłaty kredytu możemy ustalić miedzy 6 a 72 miesięcy. Dodatkowym atutem jest to, że Raiffeisen Polbank daje nam możliwość dostosowania dnia spłaty do naszych wymagań – do wyboru jeden z czterech terminów. Istnieje też możliwość ubezpieczenia spłaty zadłużenia. Bank nam tego nie narzuca, to my decydujemy czy chcemy ubezpieczyć spłatę kredytu.
No i najważniejsze, prowizja od udzielonego kredytu – już od 0%, oprocentowanie – od 10,99%
Bank zapewnia o podaniu szybkiej decyzji kredytowej, zobacz szczegóły.

One comment

  1. mirek napisał(a):

    Ciekawa ta propozycja kredytu, zobaczę co i jak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Lokata bankowa – pytania i odpowiedzi

Posiadanie wolnych środków finansowych nie musi ograniczać się do przechowywania ich w zaciszu domowym. Dawno skończyły się czasy przechowywania oszczędności w skarpecie, słoiku, czy nawet babcinej cukiernicy i zamiast tego

Zamknij