Kredyty konsolidacyjne

Kredyt konsolidacyjny

Czym jest kredyt konsolidacyjny? To nic innego jak złączenie kilku wcześniej zaciągniętych kredytów w jeden. No tak, tylko jaki ma to sens? Kredyt konsolidacyjny daje nam sporo udogodnień dzięki, którym wiele osób jest w stanie spłacić należności bankom.

Przykładowo Pan Paweł zaciąga kredyt na zakup samochodu 40.000zł, za rok bierze kolejny kredyt. Tym razem na remont swojego mieszkania. Po pewnym czasie dochodzi do wniosku, że koszty rat za zaciągnięte kredyty go przerastają i nie jest on już w stanie ich spłacać. To właśnie czas na zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego. Dzięki temu produktowi bankowemu Pan Paweł zmniejszy ratę miesięczną swoich zobowiązać wobec banków, wydłuży czas na ich spłatę oraz będzie płacił tylko i wyłącznie jedną ratę a nie jak to miało miejsce dotychczas 2 raty kredytów zaciągnięte w innych bankach.

Podsumowując, co daje nam zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego? Łączymy kilka dotychczasowych rat w jedną. Wydłużamy spłatę zadłużeń oraz zmniejszamy wysokość miesięcznej kwoty jaką musimy zapłacić. Jeśli masz podobną sytuację jak przykładowy Pan Paweł zastanów się nad kredytem konsolidacyjnym.

Zobacz najlepsze oferty w bankach polskich w zestawieniu kredytów konsolidacyjnych.

2 comments on “Kredyty konsolidacyjne

  1. Wojtek on said:

    Zawszę się bałem, że kredyty konsolidacyjne to coś niebezpiecznego, ale widzę, że to najlepszy wybór w mojej sytuacji. Pozdrawiam autora posta, bardzo fajnie zrobiony.

  2. Kasia on said:

    Myślę,że kredyty konsolidacyjne to najlepszy wybór dla mnie i mojego męża. Dziekuje za cenne informację na ten temat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45 089 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Konto oszczędnościowe – sposób na mieszkanie, wakacje….

Po co konto oszczędnościowe? Każdemu marzy się posiadanie oszczędności - na własne mieszkanie, na wakacje czy po prostu na czarną godzinę. Wielu osobom wydaje się jednak, że na oszczędzanie zwyczajnie

Zamknij