MultiBank w Polsce

MultiBankMultiBank to jeden z bardziej znanych banków polskich dzisiejszych czasów. Ceniony za atrakcyjną ofertę, nowoczesne podejście do klienta, opcje bankowości internetowej i telefonicznej, oraz rozbudowaną sieć oddziałów, cieszy się sporym powodzeniem. Warto poznać początki tego banku w Polsce.

Historia MultiBanku rozpoczęła się w 2001 roku. Powstał jako detaliczny odłam BreBanku. Celem powstania banku było zaoferowanie klientom nowoczesnych kanałów dostępu do ofert bankowych, należy zaznaczyć – ofert w niskich cenach.
MultiBank jest typowym bankiem dla każdego. Ilość oferowanych produktów, ich atrakcyjność pozwalają twierdzić, ze każdy znajdzie coś dla siebie, coś, z czego będzie zadowolony. Bank jest bankiem dla wszystkich, jednak w szczególny sposób docenia klientów zamożnych. Dla nich właśnie został stworzony Klub Ekskluzywnej Bankowości, o nazwie Aquarius. Jednym z pozytywów uczestnictwa w takim klubie jest to, iż sprawy finansowe danego klienta prowadzi wyłącznie jeden konsultant. Oczywiście istnienie tego klubu nie ma związku z ofertami dla wszystkich. To odłam, o którym wiedzą tylko niektórzy.

MultiBank, będący częścią BRE Banku, to instytucja, której oferty są wyjątkowo przejrzyste. Bardzo trudno znaleźć tam produkty finansowe, których koszty byłyby niejasne a umowy zawierały dziwne, niezrozumiałe zapisy. Takie podejście do klientów jest przez nich samych bardzo doceniane. Jasno o tym mówią statystyki – do MultiBanku przybywa coraz więcej klientów.

Spośród wielu produktów finansowych oferowanych przez MultiBank szczególnie interesujące są kredyty i pożyczki. Charakteryzują się przejrzystymi zasadami, niskimi kosztami. Do ich otrzymania nie jest wymaganie przedstawianie wielu dokumentów. Klienci, którzy posiadają konto w MuliBanku mogą otrzymać kredyt lub pożyczkę po prostu bez zaświadczeń. Co interesujące – można również skredytować prowizje od kredytu czy pożyczki, dlatego kwota otrzymana może być o wiele większa. Minusem jest krótki okres jej spłaty, sięgający maksymalnie 5 lat.

MultiBank jest bankiem w Polsce, którego ofertą warto się zainteresować. Prosta, niedroga i dopasowana do potrzeb klientów jest warta rozważenia, dlatego może być naprawdę opłacalna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

46 239 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Kredyty samochodowe

Kredyty samochodowe na zakup samochodu nowego lub używanego. Mamy upatrzony samochód, który chcemy kupić, jednak w naszym portfelu i na koncie bankowym pustki. Rozwiązaniem jest wnioskowanie o kredyt samochodowy w

Zamknij