Kredyty mieszkaniowe

Kredyt mieszkaniowy – czy to proste?

Każdy, kto chciałby dzisiaj kupić dom lub mieszkanie powinien wybrać się do banku lub też poradzić się osoby, która zna oferty kredytów mieszkaniowych i budowlanych wielu banków. Taką osobą może być oczywiście doradca finansowy. Niestety nie jest łatwo wziąć kredyt mieszkaniowy lub kredyt budowlany, ponieważ wiąże się to z analizowaniem mnóstwa umów, regulaminów i tym podobnych dokumentów, które przygotowują banki. Ponadto, aby móc starać się o kredyt na dom, każdy musi przedstawić mnóstwo wniosków, zaświadczeń i innych dokumentów. Dlatego warto zgłosić się po pomoc do kogoś takiego, jak doradca finansowy lub też doradca kredytowy. Taki doradca pomoże nam porównać wszystkie oferty kredytów w różnych bankach, poinformuje nas o warunkach, pomoże obliczyć zdolność kredytową oraz dopilnuje, aby jego klient nie został sam z całą papierkową robotą i kompletowaniem dokumentacji. Dzięki pomocy wykwalifikowanych do tego osób, uzyskanie kredytu mieszkaniowego będzie dużo łatwiejsze, a wybór odpowiedniej dla nas oferty dużo bardziej oczywisty.

Porównanie kredytów mieszkaniowych

Przedstawiam porównanie kredytów mieszkaniowych, które pozwoli porównać kredyty mieszkaniowe w bankach polskich oraz zapoznać się z opisami każdej oferty bankowej.
Warto wysłać kilka formularzy do różnych banków i po rozmowie z konsultantem wybrać najlepszy kredyt mieszkaniowy.

6 komentarzy

 1. RyaN napisał(a):

  Dobry artykuł. Od dawna szukałem przejrzystego porównania kredytów mieszkaniowych. Widzę, że tutaj wszystko ładnie wytłumaczone. Pozdrawiam.

 2. bp napisał(a):

  Kredyty mieszkaniowe to jedyna alternatywa dla większości osób, które zamierzają dokonać zakupu mieszkania. Dobrze w takiej sytuacji skorzystać z usług dorady finansowego. Nic nie stracimy, a możemy sporo zaoszczędzić.

 3. apows napisał(a):

  Bardzo brakuje w internecie obiektywnych porównań kredytów mieszkaniowych. Wiekszość to teksty sponsorowane i w zależności kto zlecił pisanie o kredytach hipotecznych ten ma lepszą ofertę. Dzieki za tekst :-)

 4. Lukasz napisał(a):

  Dzięki za porównanie kredytów mieszkaniowych. Super sprawa. Wszędzie tego szukałem.

 5. Tomasz napisał(a):

  Super artykuł myślę, że kredyty mieszkaniowe to wieczny problem dla każdego z nas a Twój bardzo mi pomógł!

 6. Krzysztof napisał(a):

  Bardzo ciekawy artykuł na temat:kredyty mieszkaniowe.
  Napewno będę zaglądał..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przeczytaj inne:
Konto bankowe w Raiffeisen Polbank

Kolejny bank, tym razem Raiffeisen Polbank, oferuje darmowe internetowe konto bankowe. Banki polskie obecnie walczą o klienta i oferują konta z darmowymi usługami. Zawsze w takim wypadku istotne jest pytanie,

Zamknij