Kredyty mieszkaniowe

Kredyt mieszkaniowy – czy to proste?

Każdy, kto chciałby dzisiaj kupić dom lub mieszkanie powinien wybrać się do banku lub też poradzić się osoby, która zna oferty kredytów mieszkaniowych i budowlanych wielu banków. Taką osobą może być oczywiście doradca finansowy. Niestety nie jest łatwo wziąć kredyt mieszkaniowy lub kredyt budowlany, ponieważ wiąże się to z analizowaniem mnóstwa umów, regulaminów i tym podobnych dokumentów, które przygotowują banki. Ponadto, aby móc starać się o kredyt na dom, każdy musi przedstawić mnóstwo wniosków, zaświadczeń i innych dokumentów. Dlatego warto zgłosić się po pomoc do kogoś takiego, jak doradca finansowy lub też doradca kredytowy. Taki doradca pomoże nam porównać wszystkie oferty kredytów w różnych bankach, poinformuje nas o warunkach, pomoże obliczyć zdolność kredytową oraz dopilnuje, aby jego klient nie został sam z całą papierkową robotą i kompletowaniem dokumentacji. Dzięki pomocy wykwalifikowanych do tego osób, uzyskanie kredytu mieszkaniowego będzie dużo łatwiejsze, a wybór odpowiedniej dla nas oferty dużo bardziej oczywisty.

Porównanie kredytów mieszkaniowych

Przedstawiam porównanie kredytów mieszkaniowych, które pozwoli porównać kredyty mieszkaniowe w bankach polskich oraz zapoznać się z opisami każdej oferty bankowej.
Warto wysłać kilka formularzy do różnych banków i po rozmowie z konsultantem wybrać najlepszy kredyt mieszkaniowy.

6 comments on “Kredyty mieszkaniowe

 1. RyaN on said:

  Dobry artykuł. Od dawna szukałem przejrzystego porównania kredytów mieszkaniowych. Widzę, że tutaj wszystko ładnie wytłumaczone. Pozdrawiam.

 2. Kredyty mieszkaniowe to jedyna alternatywa dla większości osób, które zamierzają dokonać zakupu mieszkania. Dobrze w takiej sytuacji skorzystać z usług dorady finansowego. Nic nie stracimy, a możemy sporo zaoszczędzić.

 3. apows on said:

  Bardzo brakuje w internecie obiektywnych porównań kredytów mieszkaniowych. Wiekszość to teksty sponsorowane i w zależności kto zlecił pisanie o kredytach hipotecznych ten ma lepszą ofertę. Dzieki za tekst :-)

 4. Lukasz on said:

  Dzięki za porównanie kredytów mieszkaniowych. Super sprawa. Wszędzie tego szukałem.

 5. Tomasz on said:

  Super artykuł myślę, że kredyty mieszkaniowe to wieczny problem dla każdego z nas a Twój bardzo mi pomógł!

 6. Krzysztof on said:

  Bardzo ciekawy artykuł na temat:kredyty mieszkaniowe.
  Napewno będę zaglądał..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

45 089 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Przeczytaj inne:
Konto bankowe w Raiffeisen Polbank

Kolejny bank, tym razem Raiffeisen Polbank, oferuje darmowe internetowe konto bankowe. Banki polskie obecnie walczą o klienta i oferują konta z darmowymi usługami. Zawsze w takim wypadku istotne jest pytanie,

Zamknij